Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

             

             EMLAKSATİYOR.COM 

Üyelik, Emlaksatiyor.com’u ziyaret eden kişilerin üyelik formunu doldurmaları ve aktif etmeleri durumunda elde ettikleri statüdür. Üyeler, Emlaksatiyor.com tarafından belirlenen ve sınırları tayin edilen hizmetleri kullanma hakkına sahip olurlar. Bu hakların kullanımı, kullanım koşul ve yükümlülüklerinde yazan kurallara uygun olmak zorundadır. Üyelerin kullanım koşullarını ihlal etmeleri durumunda Emlaksatiyor.com, yasal haklarını kullanmayı saklı tutmaktadır.

Sözleşmeye Dair Hükümler

1.      Ziyaretçinin üye olmak istemesi halinde üyelik formunu doldurması gerekmektedir. Bunun için herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Üyelik talep eden kişi, form bilgilerini doğru şekilde doldurduğu ve bilgilerin kesinlikle yanlış olmadığını kabul etmiş demektir. Sahte hesap, bilgi ve belge kullanan kişilerden dolayı Emlaksatiyor.com mesul tutulamaz. Sahtecilik yapan kişilerin tespit ve tayin edilmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin Emlaksatiyor.com yetkilileri tarafından üyelik iptal edilebilir.

2.      ,Emlaksatiyor.com üyeliklerin iptaline yönelik haklarını saklı tutar. Hiç kimse, iptal edilen üyeliğine yönelik dava açma hakkına sahip değildir.Emlaksatiyor.com ’u kullanan tüzel ve gerçek kişiler işbu sözleşme hükmünü kabul ve tasdik etmiş sayılır.

3.      Üye olan kişiler Emlaksatiyor.com hizmetlerini kullanma hakkını elde edebilirler. Bu haklar üzerinde Emlaksatiyor.com tarafından birtakım değişiklikler yapılabilir. Bu değişikliklerin üyelere bildirimi veya bildirilmemesi tercihi Emlaksatiyor.com’a münhasır bir davranıştır. Üyelerin güncelleştirmeden sonra eski haklarının kaybedilmesi veya haklarının devamının herhangi bir şarta bağlanmasından dolayı itiraz edilemez. Bu durumda kişi, üyelikten feragat etme hakkına sahiptir.


4.      Emlaksatiyor.com, yetkili mercilerin talep etmesi halinde üyelerin bilgilerini paylaşma hakkına sahiptir. Üyeler, portal kullanım şartlarını okuduklarını, anladıklarını ve tüm hükümleri kabul ettiklerini beyan ve taahhüt etmiş olurlar. Bu nedenle Emlaksatiyor.com tarafından yetkili makamlara sunulan bilgiler için dava açma yoluna gidilemez.

5 Emlaksatiyor.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, Emlaksatiyor.com web sitesinin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.TÜRKİYE,NİN KURUMSAL EMLAK İLAN SİTESİ

            EMLAKSATİYOR.COM

 

Yazılım : Emlakkobi

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir